Stavebnice PONY - Zlínský kraj

Stavebnice PONY je dřevěná stavebnice pro kluky i holky každého věku. Jednoduchým spojováním dřevěných dílů trámce, kolečka, kulatinky a kolíčků si postavíte cokoliv Vás napadne.

Vývoj dřevěné stavebnice PONY se datuje před rokem 1991, kdy akademický malíř Jaroslav Chadima (autor stavebnice) vytvořil geniální hračku, která v sobě nese krásu přírodního bukového materiálu a kromě jiného rozvíjí u dítěte jemnou i hrubou motoriku.

Stavebnice PONY je vyrobena z vysoce kvalitního přírodního bukového materiálu. Při výrobě dbají na vysokou kvalitu vybraného materiálu, a tudíž můžeme s nadsázkou říci, že stavebnice PONY je „nezničitelná“. Precizní a přesné zpracování jednotlivých dílů je velmi důležité pro bezchybnou funkci stavebnice.

Každá ze stavebnic PONY obsahuje sadu jednoduchých konstrukčních prvků - trámec, kolečko, spojovací tyčka, kolíčky, provázek, letecká guma. Důmyslným spojováním jednotlivých dílů vytváříme různé tvary a podoby hraček dle návodu v katalogu nebo pomocí vlastní fantazie. Dřevěné kolíčky pro spojování jednotlivých částí stavebnice spojujeme jednoduše rukou nebo zábavnější formou pro děti, kladívkem.

Největší odměnou pro stavitele je možnost si hračku vyzkoušet. Jednotlivé sestavy jsou svými vlastnostmi přizpůsobeny k tomu, aby na ně dítě nasedlo a jelo.

STAVEBNICE PONY s. r. o.

 Vidče 377

756 53 VIDČE

e-mail: info@mojepony.cz

tel.: +420 571 658 325

Poptat produkty výrobce

Položky označené * jsou povinné.