Akce na zámku i na Vltavě...

Firmy a instituceVýrobci

12.5.2017

Letos opět organizujeme akce, které osloví (nejen) celou rodinu.

V srpnu vyrazíme do malebného Zámku Příseka - na rodinném festivalu si návštěvníci budou moct prohlédnout sbírku historických modelů autíček. Zároveň jim akce nabídne kvalitní a originální přehlídku tvořivých, sportovních a kulturních aktivit.

V září se spolu s Igráčkem vydáme na Slavnosti Levého a Pravého břehu Vltavy a najdete nás v nové dětské zoně.

Každá z akcí je specifická, ale všechny si kladou za cíl představit návštěvníkům ty nejlepší výrobky z ČR a připravit pro ně opravdu pestrý program. Výčet akcí není konečný a stále s partnery jednáme o dalších akcích.

V závěru roku, tradičně před Vánocemi můžete opět počítat s festivalem Česká hračka v Praze. Letos nově mimo prostory Novoměstské radnice, a pravděpodobně také v novém termínu. Na základě zkušenosti a zpětné vazby od některých z Vás směřujeme pořádání naší stěžejní akce na dřívější termín (listopad).

Idea je stejná, tj. připravit kvalitní akci (propracovaný koncept, zajímavý sortiment i doprovodný program), na kterou se budou rádi vracet výrobci i návštěvníci. Zkrátka usilovně pracujeme na tom, aby nový koncept byl ještě lepší než ten předchozí a společně s Vámi se nám podařilo ho pozvednout na vyšší úroveň tak, aby oslovil, co nejvíce lidí.

Česká hračka

PS: Bližší informace k potvrzeným akcím naleznete v anotacích ve fotogalerii a v registračních formulářích.

 


 


Zobrazit zprávy pro: