Novinky a plány v roce 2018

Firmy a instituceVýrobciZákazníci

16.2.2018

Roky s osmičkou na konci vždy předznamenaly změny...

Na začátku roku se chtě-nechtě nevyhneme bilancování... Zároveň si mnozí z nás dávají předsevzetí... I my jsme "podlehli"...:)

V loňském roce jsme založili Asociaci pro podporu a rozvoj české hračky. Jejím prostřednictvím se chceme systematicky zaměřit na spolupráci i propojení výrobců i na odborné workshopy a školení s nejrůznějším zaměřením. Aktuálně nosným programem jsou workshopy spojené s veletrhem výrobců se zaměřením na technickou zručnost nejmenších dětí pro pedagogy i vychovatele MŠ a ZŠ. Připravujeme také další projekty, tématické akce a mnoho dalšího.

Velmi si zakládáme na přímém kontaktu se zákazníky a nejen proto jezdíme na akce pro veřejnost nebo je pořádáme. V roce 2017 jsme se zúčastnili několika akcí, z nichž jsme si velice oblíbili Slavnosti Pravého a Levého břehu Vltavy, Rosteme pro život, Retrohrátky a Festival stavebnic ve Zlíně, veletrh Kreativ v Ostravě a akce pořádané Národním Muzeem v Praze. Na tyto akce se letos znovu rádi vrátíme, protože mají společné jmenovatele, a to kvalitní sortiment i program.

Také jsme uspořádali dvě vlastní akce - rodinný festival Přísekohraní a prodejní výstavu Vyrobeno v Czechii.

Premiérový ročník Přísekohraní zaznamenal úspěšný start své existence, a to i přes nepříjemnosti v podobě neplánovaných uzavírek i omezení přístupu k místu konání (zámek Příseka u Jihlavy). V letočním roce plánujeme tuto akci opakovat - doufejme bez těchto externích negativ. Zaměříme se více na zajímavý a tematický doprovodný program. Více informací o minulém i budoucím festivalu Přísekohraní se dozvíte ze samostatného článku ZDE.

V listopadu jsme uspořádali jubilejní ročnik prodejní akce, dříve pořádané v prostorách Novoměstské radnice. Po 5 letech zkušenosti s největší pravděpodobností s touto akcí pro letošní rok nepočítáme. Budeme se více věnovat jiným projektům pro výrobce a odbornou i laickou veřejnost.

Jako projekt pro zákazníky lze uvést např. nabídku dětských oslav na klíč, vč. balíčku dárků (tzv. pytel českých hraček). Rodiče oslavence už si nebudou muset lámat hlavu s výběrem hraček:) V neposlední řadě bychom také rádi zmínili novou nabídku na vybudování dětských koutků nebo heren na míru pro firmy.

V neposlední řadě s vámi budeme celý rok oslavovat 100. výročí založení republiky. Těšte se na zajímavé články, soutěže, novinky v e-shopu a mnohem více. Je třeba mít nějaké tajemství...

Děkujeme Vám za přízeň a přejeme Vám klidné zimní období.

Česká hračka

Zobrazit zprávy pro: