Po roce se opět potkáme na Přísekohraní!!

Firmy a instituceVýrobciZákazníci

4.7.2018

Na druhém ročníku Přísekohraní budou hrát hlavní roli céčka - společně se pokusíme pokořit rekord s nejdelším řetězem vytvořeným z této ikonické hračky.

Zveme vás na druhý ročník festivalu “Přísekohraní”, který se koná dne 04. 08. 2018 v Muzeu autíček Příseka. Muzeu vykouzlí úsměv na tváři všem obdivovatelům retro modelů a hraček. Zároveň se návštěvníci budou moct na chvíli zastavit a zavzpomínat na své dětství. Pro děti to bude naopak jistě zajímavá zkušenost, když budou mít šanci se seznámit s hračkami, které pro jejich rodiče tolik znamenaly.

Součástí festvialu je opravdu pestrý doprovodný program - tvořivé dílny, herny s konstrukčními stavebnicemi, divadelní představení, šlapací autíčka, fotokoutek, malování na obličej... Po tolika zážitcích jednomu vyhládne a proto na akci nemůže chybět nabídka kvalitního občerstvení. Pro "masožravce" bude připravena lahodná krkovice s čerstvým salátem a pečivem nebo si mohou dát gulášovou polévku jako od maminky. Milovníci zdravé kuchyně potěší nabídka kvalitních pomazánek. Tato nabídka bude rozšířena i o pomazánky pro děti. Na závěr můžete ochutnat voňavou kávu a podle Vaší chuti nebo svědomí si k ní objednat něco sladkého

 Vyvrcholením akce bude pokus o překonání rekordu s nejdelším  řetězem z céček. Sběr céček bude oficiálně spuštěn dne 04. 07. 2018. Z každého prodaného balíčku speciální edice céček jde 10% z ceny na podporu neziskové organizace Nedoklubko. Všichni "céčkaři", kteří se společně s námi pokusí pokořit stávající rekord, mohou vyhrát zajímavé ceny Více informací k rekordu naleznete ZDE.

Přijměte pozvání do minulosti i současnosti!

Česká hračka


INFORMACE O AKCI

KDE: Muzeum autíček Příseka

KDY: 04. 08. 2018 od 10:00 do 18:00

VSTUPNÉ (platí pro akci i expozici muzea):

dospělí - 150 Kč

snížené - 80 Kč

rodinné - 350 Kč

 

Zobrazit zprávy pro: