Učení může být zábava...

Firmy a instituceZákazníci

10.5.2018

Představujeme Vám nové hry, které jsou nejen zábavné, ale také vzdělávací.

Firma EFKO z Vysočiny zkrátka umí překvapit a neustále rozšiřuje své portfolio didaktických her. Jejich hry se pyšní kvalitním a originálním zpracováním. Nicméně se nemusíte bát toho, že by je velmi rychle omrzely nebo toho, že se do hry nemohou zapojit i starší generace... Ba naopak, všechny hry jsou koncipovány tak, aby oslovily celou rodinu.

Ukázkou je série PEXETRIO, která spojuje více her v jedné. Hravou formou Vás i Vaše děti naučí rozpoznávat savce, ptáky, stromy, povolání, státy světa a Evropy apod. Hrát můžete hry jako loto, klasické pexeso nebo PEXETRIO - kdy je vaším úkolem najít dohromady vždy tři místo v pexesu obligátní dvojce vzájemně k sobě pasujících kartiček.

PEXETRIO vzniklo u českého výrobce papírových vystřihovánek, brněnské firmy BETEXA. V loňském roce došlo ke spolupráci na tomto projektu se zmiňovanou firmou EFKO, která je jedním z velkých výrobců kartonáže u nás. Spolupráce na výrobě a distribuci má potenciál tyto zajímavé hry dostat do povědomí širokého spektra zákazníků.

Další HRY se "zrodily" z velmi oblíbené série her "Říkej a předváděj". Můžete se společně s kočkou Mínou vydat na obhlídku farmy a poznat její zvířecí kamarády nebo vyrazit na procházku do rušného města. Celá rodina nebo kolektiv ve školce nebo školní družině může tvořit příběhy a zažívat různá dobrodružství. Díly "cesty" jsou variabilní - pokaždé tak vznikají nové situace při vyprávění a jsou také vzájemně kombinovatelné mezi jednotlivými hrami.

Na závěr nesmíme zapomenout na malé umělce, kteří jistě ocení Puzzle - NAMALUJ SI SÁM. Fantazii se opravdu meze nekladou, ať už svého potomka necháte tvořit nebo vyprávět příběh...

Zdraví Vás Česká hračka

Zobrazit zprávy pro: