Vyrobeno v Czechii - v České republice!

Firmy a instituceVýrobciZákazníci

7.9.2017

Zveme vás na 5. ročník českého fortelu!

Na podzim se uskuteční jubilejní ročník naší prodejní výstavy, které je zaměřená výhradně na české výrobky (hračky/design/řemeslo) - letos netradičně na jiném místě (Menza Jednota) a v jiném termínu (17. a 18. 11.).

Přistoupili jsme ke změně termínu na základě zkušenosti a zpětné vazby od některých z výrobců.  České hračky a designové produkty zkrátka vyžadují čas. Návštěvníci se mohou s výrobky dostatečně seznámit a nakoupit je přímo na akci nebo získají tip na pozdější nákup vánočních dárků.

Akce si klade za cíl vytvořit pro zákazníky a výrobce místo, kam se budou vracet a kde mohou sdílet své názory, přání, zkušenosti atd. Právě tímto způsobem vznikají ty nejlepší výrobky…:)

Prodejní výstava "Vyrobeno v Czechii - v České republice!" je vstřícná vůči dětem - v tvořivých dílnách i hernách si mohou výrobky vyzkoušet a rozvíjet své schopnosti. Kdo ví, třeba naše akce přispěje k tomu, že některý z malých návštěvníků se rozhodne pro studium technického oboru a stane se kapacitou ve svém oboru - ať jako výrobce konstručních stavebnic nebo projektant a architekt...:) Samozřejmostí je i nabídka lahodného občerstvení a zajímavý doprovodný program.

Každý návštěvník navíc může vyhrát zajímavé ceny, protože jsou všechny vstupenky slosovatelné..:) Program a aktuální informace naleznete průběžně ZDE.

Těšíme se na Vás!

Česká hračka

 

Informace pro návštěvníky

Vstupenky v předprodeji:

Plné - 50 Kč

Snížené (děti od 6 let, senioři) - 30 Kč

Rodinné (2 dospělí a 1-5 dětí do 15let) - 120 Kč

Vstupenky na místě:

Plné - 60 Kč

Snížené (děti od 6 let) - 40 Kč

Rodinné (2 dospělí a 1-5 dětí do 15let) - 150 Kč

 

Informace pro prodejce

Pokud jste výrobce - více informací o "Vyrobeno v Czechii - v České republice!" naleznete ZDE.

Využijte možnost se do 30.09.2017 registrovat jako prodejce, za zvýhodněnou cenu!

Zobrazit zprávy pro: