Tvořím, tvoříš, tvoříme - výstava KREATIV Ostrava 2017.

Firmy a institucePoradenstvíZákazníci

8.9.2017

Novinky z oblasti výtvarných technik, které si pro Vás připravily firmy z celé České republiky

Kdy?:  pátek 10.11.2017 - neděle 12.11.2017

10:00 - 18:00 (12.11. jen do 16:00)

Kde?   Výstaviště Černá Louka, Ostrava

 

Tvořím, tvoříš, tvoříme - tak bude vypadat letošní ročník výstavy KREATIV Ostrava 2017.

Již nyní můžeme slíbit, že se můžete těšit na novinky z oblasti výtvarných technik, které si pro Vás připravily firmy z celé České republiky. V oblíbených workshopech si vyzkoušíte nejrůznější výtvarné techniky jako je EBRU, decoupage, enkaustiku, práci s polymerovou hmotou, scrapbooking, malování na hedvábí, výrobu mýdel a jiné. Načerpáte zde plno inspirativních nápadů k vlastnímu tvoření. Budete mít možnost si vybrat z nepřeberného množství materiálů a nářadí to, co budete potřebovat k výrobě vlastních originálních výrobků. Navíc si zde můžete vybrat jedinečné vánoční dárky pro své blízké, které budou vytvořeny v dílách kreativců a jsou vyrobeny pod značnou „Vyrobeno s láskou“. 

 

 

I v letošním roce se milovníci patchworku mohou těšit na prodejní výstavu QUILT Ostrava. Třetí ročník těchto originálních prošívaných ozdobných dek jistě zaujme svou originalitou a precizním zpracováním nejednoho návštěvníka výstavy.

 

 QUILT Ostrava 2017

3. ročník prodejní výstavy

Organizátor: Iva Chovancová  www.ivachovancova-eshop.cz, e-mail: choiva@seznam.cz

 

Pro milovnice výtvarné techniky patchwork, je i v letošním roce připravena na Výstavišti Černá louka v Ostravě prodejní výstava jedinečných, ručně šitých prosívaných ozdobných dek - QUILT Ostrava 2017. Těšit se můžete na více jak 40 originálních exponátů, které Vás zaujmou nejen svým precizním zpracováním, ale také nápaditostí motivů. 

Novinkou tohoto ročníku je ROUND ROBIN – česky PEŠEK – quilt, který vzniká postupně a to tak, že určitý počet patchworkářek tvoří uzavřené kolo. Navzájem si posílají rozešité topy – a šije se v jednotlivých kolech tak dlouho, dokud se nedostane výtvor z prvního kola zpět ke své majitelce. Je to v podstatě hra pro dospělé, plná vzrušení, napětí, ale taky nervů! Vše je tajné, takže výsledek se odhalí až na samém konci. Odhalení finálních quiltů proběhne právě na Quilt Ostrava 2017

 

 

Doprovodný program

  • QUILT Ostrava 2017 - 3. ročník prodejní výstavy, Organizátor: Iva Chovancová
  • Výtvarné techniky nejen pro děti V. - pátek 10. listopadu 2017, od 09.30 do 14.00 hodin, konferenční sál, seminář je určen učitelům mateřských, základních a středních škol nebo pracovníkům Středisek volného času a sociální pracovníky.
  • Workshopy výtvarných technik

Zobrazit zprávy pro: