Zlínský zámek na celý měsíc zaplní chytré hračky

Firmy a institucePoradenstvíZákazníci

14.2.2018

Během března se ve Zlíně chystá další ročník putovního Festivalu IQ Play. Na akci budou k vidění, ale hlavně k vyzkoušení hry a hračky edukativního charakteru.

Velká část 2. patra zlínského zámku se promění v jednu velkou hernu a bude rozdělená do několika zón podle druhu her. Zóna logických her bude plná společenských deskových her, smart her pro jednoho hráče, logických her a zvětšenin deskových her. Stavebnicová zóna bude plná stavebnic z nejrůznějších materiálů. Chystají se i méně známé stavebnice. Baby zónu pak budou tvořit obří stavebnice, logické skládačky a smyslové hračky. 

"V dnešní přetechnizované době je velmi důležité, aby si děti uměly hrát s logickými hrami, deskovými společenskými hrami a stavebnicemi. Je skvělé, že děti spolu na této akci zažívají interakci, komunikaci s kamarády a zážitky při objevování nových zajímavých vzdělávacích her," doplnila Kateřina Francová, náměstkyně primátora za oblast školství Statutárního města Zlín. Paní Kateřina Francová proto také s radostí převzala za město Zlín nad Festivalem IQ Play záštitu.

Vstupné: jednotné za 50 Kč / rodinné za 150 Kč

Festival IQ Play se bude konat na Zlínském zámku a bude otevřeno denně od 8 do 17 hodin. O víkendech až od 10 hodin. Více informací naleznete ZDE.

Zobrazit zprávy pro: