+420 774 346 951

O nás

Portál Česká hračka vznikl z lásky k českým hračkám a dnes je jediným tuzemským informačním portálem, který nabízí přehlednou a ucelenou prezentaci českých výrobců hraček, her a dalšího příslušenství.

Poskytujeme také adresné poradenství a právní pomoc pro (začínající) výrobce i pro spotřebitele. Výrobcům nabízíme poradenství v oblasti právní ochrany, marketingu a PR, popularizaci jejich poctivé práce i obranu proti nekalé zahraniční konkurenci. Výrobcům rovněž pomáháme s rozvojem jejich značky či s účastí na veletrzích a reprezentačních akcích, z nichž některé i spoluorganizujeme.

Dále umíme navrhnout herny pro děti na míru, sestavit nabídku hraček pro děti různých věkových skupin, vytvořit zakázkové dárky pro firmy na klíč, vybrat dárky pro účastníky společenských akcí i akcí pro děti a mnoho dalšího. V neposlední řadě nabízíme poradenství v oblasti testování zdravotní nezávadnosti, autorských práv či klientské spokojenosti (například pro média či státní instituce).

Stáváme se cenným zdrojem informací pro výrobce a zákazníky z řad veřejnosti i institucí, kteří preferují kvalitní výrobky. České hračky jsou nadčasové 🙂