+420 774 346 951

Katalog výrobců

Pečlivě vybraní čeští výrobci hraček. Prozkoumejte jejich profily a najděte toho pravého partnera či dodavatele.

Dřevěné hračky Jirsovi

Zabýváme se výrobou dřevěných hraček a drobných bytových doplňků převážně soustružením dřeva, následné ruční malování a montáž.

Detail výrobce

EFKO

Zaměřujeme se na vývoj a výrobu her a hraček, které nejen baví, ale mají zároveň edukativní úlohu. Velká část výrobků vzniká ve spolupráci se speciálními pedagogy.

Detail výrobce

HELI hračky

Svět plný hraček, zvířátek, plyšáků, polštářků, maňásků, obrázků a dětských her, které dokáží vyčarovat úsměv na každé tváři.

Detail výrobce

ITES

Výrobce české autodráhy ITES, která je přímým nástupcem autodráh prodávaných pod označením EUROPA CUP, FARO, Gonio či autodráha 90.

Detail výrobce

KOVAP Náchod

Jsme celosvětově známým výrobcem plechových hraček s tradicí od roku 1946, kdy byla v Československu založena jako rodinná firma bratry Sedlákovými. Klademe důraz na ruční výrobu, precizní provedení a dlouhou životnost.

Detail výrobce

STOA

Český výrobce zahradních a venkovních her a aktivit.

Detail výrobce

Walachia

Vyrábíme stavebnice z masivního bukového dřeva a slepovací stavebnice z borového dřeva, a to již od roku 1991. Pro výrobu používáme dřevo výhradně z českých lesů.

Detail výrobce

BETEXA

Jsme předním českým výrobcem distribující papírové modely, společenské hry, stavebnice, vystřihovánky, skládačky a společenské hry.

Detail výrobce

Cihličky pro dětičky

Obří stavebnice CIHLIČKY PRO DĚTIČKY je jednou z nejoblíbenějších kreativních hraček pro děti od 3 do zhruba 8 let. Z velkých a lehkých kostek staví každý den fantastické stavby, ve kterých si hrají.

Detail výrobce

DETOA Albrechtice

Jsme největším a nejstarším výrobcem dřevěných hraček, komponentů do společenských her a dřevěných perliček v České republice. Výrobky jsou vyráběny z kvalitního dřeva, které se těží v horských oblastech střední Evropy.

Detail výrobce

DomeCZECH

Autorské dřevěné hračky z Jeseníků. CHCETE TAKÉ DĚTEM VYTVOŘIT SVĚT, KDE SI FANTAZIE HRAJE?

Detail výrobce

Dřevohračka

Detail výrobce

Fatra Napajedla

Nafukovací hračky ve Fatře vznikly už v sedmdesátých letech minulého století a dodnes v nich dokonale souzní jednoduchý tvar s výrazným barevným provedením.

Detail výrobce

GECCO

Originální česká stavebnice s patentovaným systémem spojení, tzv. kytičkou. Ta umožňuje jedinečné spojování dílků do kruhu, půlkruhu apod.

Detail výrobce

Hrací karty

Standardní hrací karty, reklamní hrací karty, ale i pexesa a pivní tácky vyrábíme s použitím kvalitních a speciálních materiálů, které vždy vedou k perfektnímu a originálnímu výsledku.

Detail výrobce

Ježpodi

Výroba smysluplných hraček a didaktických pomůcek pro všechny, kteří si rádi hrají a objevují.

Detail výrobce

Kazeto Přerov

Tradiční výrobce produktů z lepenky, které slouží jako interiérové doplňky, úložné krabice, dětské kufříky, kloboukovky a nýtované kufry

Detail výrobce

Krasohrátky

Ručně vyráběné autorské sady KRASOHRÁTKY z podhůří Jizerských hor, které dětem vracejí přirozenou radost ze hry, a to bez rozdílu věku. Organizace pravidelných workshopů v Liberci

Detail výrobce

Makura

Vyrábíme jedinečné stavebnice a hračky z bukového dřeva. Stavebnice vznikly pod našima rukama a jsme jejich výhradními výrobci. Vše je ručně a s láskou barvené a malované.

Detail výrobce

MATUŠKA-DENA

Výroba a prodej plaveckých pomůcek: plavecké desky, plavecké pásy, nadlehčovací kroužky, rukávky na plavání, hračky, denalepky a mnoho dalších plaveckých a cvičebních pomůcek ze zdravotně nezávadného materiálu s platnými certifikáty.

Detail výrobce

MIKTOYS

Rodinná firma M.I.K byla založena roku 1991. Zabýváme se výrobou dřveěných hraček, stavebnic, skládaček, společenských her, hlavolamů a učebních pomůcek.

Detail výrobce

Moravská ústředna Brno

Jsme tradičním výrobcem textilních a plyšových hraček, maňásků, loutek, reklamních masek a kostýmů, firemních maskotů, dárkových předmětů, pomůcek pro školky, logopedii a psychologii, bytových doplňků a textilních výrobků formou zakázky

Detail výrobce

NOE

Nabízíme netradiční textilní hračky, které jsou nejen esteticky zajímavé, ale mají i hodnotu didaktickou. Proto se zaměřili zejména na výrobu maňásků. Specifické postavení v jejich sortimentu zaujímají licenční postavičky.

Detail výrobce

PEPE hračky

PEPE jsou vystřihovánky, omalovánky, hry a dárkové předměty z papíru pro malé a velké!

Detail výrobce

PIŠLIK dřevěné hračky

Pišlický svět je plný originálních nápadů, který dětem uvolňuje fantazii až do vesmíru

Detail výrobce

Truhlářství Křenek

Jsme malá rodinná firma, jejíž tradice výroby dřevěných hraček a bytových doplňků je od roku 1990.

Detail výrobce

Voltík

Již více než 27 let vymýšlíme a vyrábíme pro vás a vaše zvídavé děti elektronické vzdělávací hračky, experimentální stavebnice a netradiční hry pro radost i poučení.

Detail výrobce